SEMPOZYUMU DİLİ

Sempozyum resmi dili Türkçe'dir.

ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri Son Gönderim Tarihi : 15 NİSAN 2022

STAND ALANI

Sempozyum süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 12 Mayıs 2022 tarihi itibarı ile ilk kahve molası ile açık olacaktır.

İZİN BELGELERİ

Sempozyum katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları, Nöroimmunoloji düzenleme kurulu aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.

SERTİFİKALAR

Sempozyum katılım sertifikalarınızı 14 Mayıs 2022 tarihinden itibaren Ela Quality Otel’de yer alan kayıt deskimizden alabilirsiniz.

SEMPOZYUM WEB ADRESİ

Sempozyum resmi internet adresi olan noroimmunolojisempozyumu.org'dan okul ile ilgili tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

TTB-STE PUANI

Sempozyumumuz Türk Tabibleri Birliği tarafından "Sürekli Tıp Eğitimi (STE)" olarak kredilendirilmiştir. Kredilerinizi Türk Tabibleri Birliği web sayfasından kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp seçebilirsiniz.  Türk Tabibleri Birliği kartınız yok ise, kayıt masamıza bilgilerinizi vermenizi rica ederiz.

NOT:

Kongre sürecinde paylaşılan posterler ve sözel sunumlar için değerlendirme yapılarak poster ve sözel sunumlar için ayrı ayrı olmak üzere bildiri ödülleri verilecektir.

 

 

 

 

 

Kongreye Kalan Süre

 

00Gün
00Saat
00Dakika
00Saniye
Bilimsel Program İçin Tıklayınız
Takvime Ekle